مردم به قالیشویی های مجاز  مراجعه کنند
ایسنا/اصفهان رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت اردستان گفت: مردم در انتخاب قالیشویی‌ها دقت کنند و برای اطمینان از مجاز بودن آنها، از اتاق اصناف و یا اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان استعلام بگیرند.

محمدرضا باقری در حاشیه بازدید از کارگاه های قالیشویی اردستان در گفت و گو با ایسنا اظهار کرد: برخی از قالیشویان غیر مجاز به بهانه شستشوی فرش در آستانه نوروز، آن را سرقت کرده اند و شهروندان باید فرش های خود را به قالیشویی های معتبر و مجاز بسپارند.

وی با بیان اینکه در حال حاضر ۲ واحد مجاز قالیشویی در اردستان فعالیت می کند، افزود: مردم به کارت های تبلیغاتی قالیشویان اعتماد نکنند و برای اطمینان از مجاز بودن آنها، از اتاق اصناف و یا اداره صنعت معدن و تجارت این شهرستان استعلام کنند.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت اردستان با اشاره به تعرفه تعیین شده برای قالی شویی در شهرستان گفت: تعرفه ای که کمیسیون نظارت شهرستان مشخص کرده برای داخل شهرستان هر متر ۲۵۰۰ تومان و برای خدماتی که خارج شهرستان ارائه می شود علاوه بر آن، متری ۲۵۰ تومان کرایه خدمات دریافت می کنند.

بیشتر بخوانید :‌قالیشویی در فرجام

باقری با اشاره به اینکه در سال گذشته قالیشویی غیرمجازی که تبلیغات گسترده داشت، بسیاری از فرش‌ها را شست‌وشو نداده یا از مواد نامرغوب برای شست‌وشو استفاده می‌کرده است، گفت: اداره صنعت، معدن و تجارت دغدغه این موضوع را دارد و باید همشهریان نسبت به این موضوع حساسیت داشته باشند. 

وی با اشاره به اجرای طرح نظارتی اداره صنعت، معدن و تجارت برای عیدنوروز گفت: طرح نظارتی اصناف از ابتدای اسفندماه با چهار اکیپ آغاز خواهد شد و تا ۱۵ فروردین ادامه خواهد داشت. با پیگیری هایی که انجام شده میوه به اندازه کافی و اقلام اساسی برای عیدنورز پیش بینی شده و جای نگرانی نیست.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت اردستان خاطرنشان کرد: طبق روال همه ساله جلسه‌ای در ستاد تنظیم بازار شهرستان برگزار و در آن مقرر شد با توجه به دغدغه و نگرانی اصناف از آسیبی که نمایشگاه‌های عرضه مستقیم به بازار پایان سال می‌زند، بیشتر بر فروش فوق‌العاده اصناف شهرستان متمرکز شویم.

در تهران نیز قالیشویی فارسی جز قالیشویان مجاز می باشد قالیشویی در خیابان استخر


قالیشویی فارسی شهرستان ,مجاز ,قالیشویی ,صنعت، ,های ,تجارت ,معدن و ,صنعت، معدن ,و تجارت ,اداره صنعت، ,به قالیشویی ,رئیس اداره صنعت،منبع

تنظیم بازار سال نو

شستشوی فرش های مردم مناطق آبگرفته توسط طلاب اهوازی

شرکت‌های انجام خدمات در منزل را با پی جو بشناسید

تمرکز اصلی محیط زیست استان تهران در ری است

مردم به قالیشویی های مجاز مراجعه کنند

فعالیت گشت های نوروزی کنترل ونظارت بر بازار هرمزگان آغارشد

قالی‌شویی متری چند؟

مشخصات

آخرین جستجو ها

دانلود رایگان ارزان کده ماندگار تیک تاک کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. هرچی بخوای فروشگاه خرید اینترنتی لباس تسوگه music مقالات تخصصی هایک ویژن لیست بهترین سایت های ایرانی اجناس فوق العاده